PRESS - Najnovije iz Grupacije

U Golf & Country Clubu Zagreb održan Juicy Stanić Group Open 2016

• Posted on:  Subota, 04 Lipanj 2016 09:02

juicy2016

U subotu 4. lipnja, u Golf & Country Clubu Zagreb održan je sada već tradicionalni turnir u golfu za dame i gospodu Juicy Stanić Group Open 2016. Uz Stanić Grupu kao organizatora, glavni pokrovitelj turnira bila je tvrtka LG, a ostali sponzori bili su Vina Belje, Heineken, Badel 1862 i Stanić d.o.o.

Sunčana subota bila je idealna za još jedno izdanje Juicyjevog turnira u golfu koji se i ove godine održao u prekrasnoj ladanjskoj atmosferi zagrebačkog golf kluba uz rijeku Savu. Kao i prošle godine, velik broj natjecatelja sudjelovao je u turniru prema stableford načinu igre održanom na 18 polja prema R&A Rules Limited i lokalnim pravilima, a pravo nastupa imali su svi golferi članovi nacionalnih golf saveza s handikepom do 36. Uz dobrih udaraca kojih se ne bi postidjeli i profesionalni golferi, natjecatelji su pokazali zavidnu razinu vještine igranja ove plemenite igre što je natjecanje učinilo zanimljivim do samog kraja.

juicy201612

No, završetak turnira nije značio i kraj dobre zabave jer su svi natjecatelji, gosti i poslovni partneri Stanić Grupe imali priliku uživati u dobroj zabavi na after partyju održanom na terasi klupske kuće. Za dobru i opuštenu atmosferu tijekom cijele večeri pobrinuli su se DJ i bend sa živom svirkom koji su sve okupljene zabavljali do dugo u noć.

U sklopu toga, održana je i svečanost proglašenja pobjednika te dodjela vrijednih nagrada najboljim igračima, koje je i ove godine osigurala tvrtka LG. Nagrade su se dodjeljivale za prvo mjesto bruto za dame i gospodu, a najbolji u ovoj kategoriji bili su Snježana Crnoglavac te Ivan Vučemil koji su, kao ukupni pobjednici, osvojili vrijedne nagrade glavnog pokrovitelja turnira, najnoviji model pametnog telefona LG G5.

Osim njih, nagrade su osvojili i natjecatelji za prva tri mjesta u skupinama A, B i C; Frano Marinčić koji je osvojio prvo mjesto neto u skupini A, Gordana Popović u skupini B te Srećko Tušek u skupini C, a oni su isto tako bili nagrađeni LG-jevim telefonom Stylus.

juicy2016777

Ove godine nagrade su osvojili i Matej Čurković za nearest to pin udarac na 11. rupi te Martina Čanaki za longest drive udarac na 13. rupi.

Plasiravši se na treće mjesto u skupini C, predsjednik Uprave Stanić Grupe Svjetlan Stanić isto se našao u krugu osvajača nagrada, no džentelmenski ju je odlučio prepustiti sljedećem natjecatelju u poretku.

Turnirom u golfu Juicy Stanić Group Open 2016, Juicy se nastavlja pozicionirati kao brend koji promiče aktivan i zdrav život uz dobru zabavu i opušteno druženje.

Stanic.com koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Za nastavak pregleda i korištenja ove web stranice kliknite na Više o kolačićima...